Kliknij, by przejść do serwisu
Profil: Zaloguj się / Zarejestruj się

Odpowiedz na ten tematRozpocznij nowy temat
Wojtek z Przytoka*
post 19 mar 2009 - 14:35
Post #1

Myślę,że społeczeństwo wykazuje wiele zdrowego rozsądku w swym sceptycznym i nieufnym podejściu do budowy elektrowni atomowych. [...] Zwrócił Pan uwagę na stan dróg,w tym nowowybudowanej autostrady A2.Trudno zakładać,że elektrownia atomowa byłaby budowana mniej niechlujnie.W warunkach polskich nie wyobrażam sobie zachowania jakichkolwiek reżimów technologicznych przy tej inwestycji. Ludność, która wymusiła zamknięcie budowy elektrowni w Żarnowcu doskonale wiedziała,że inwestycja nie będzie spełniać wymogów bezpieczeństwa ponieważ wcześniej masowo rozkradano materiały budowlane.Bóg raczy wiedzieć ile domów ludzie postawili na cemencie z atomówki.Między bajki można włożyć ideę polskiej energetyki atomowej-nie ten kraj,nie ta kultura,nie ta cywilizacja.Może najpierw kawałek dobrej,zwykłej drogi,która wytrzyma przez kilka lat letnie upały i zimowe mrozy?

+Zacytuj post
janusz*
post 20 maj 2009 - 14:10
Post #2

Obejrzałem sobie tę elektrownię w Żarnowcu http://www.elektrownieatomowe.info/fakty/F.../page/0/menu/0/ i niezły tam bałagan jest. Nie wiem dlaczego ludzie krzyczą, że takie ogromne środki tam przeznaczono i się zmarnowały. Całe te "mury" są tylko ściankami, które dopiero trzeba zalać betonem wewnątrz. To co widac to wydmuszka! Budowe elektrowni zaczeli od jakiegos hotelu. Nie ma czego żałować, dobrze się stało. Jak ktoś wie ktoś co jest z tymi reaktorami, które miały tam być wstawione niech napisze, bo jestem ciekawy.
Przejdź na górę strony

+Zacytuj post
MyBlastPL*
post 12 gru 2010 - 11:10
Post #3

Jedziemy Jedziemy i dojechac nie mozemy
Przejdź na górę strony

+Zacytuj post
Karol*
post 26 sty 2011 - 10:11
Post #4

Znów mocny atak kampanii propagandowej na rzecz atomu.
- Zakładamy, że towarzyszyć tym inwestycjom będzie raczej duże zainteresowanie i entuzjazm wspólnot lokalnych, a nie niechęć czy opór - powiedział szef rządu.
Ludzie nie są głupi. Trzeba mieć nadzieję, że nie zamydli im oczu kiełbasa wyborcza.
Przejdź na górę strony

+Zacytuj post
Gość*
post 01 mar 2011 - 09:45
Post #5

Strasznie to wszystko zawikłane. Kto ma interes w budowaniu elektrowni jądrowej w kraju, gdzie taka technologia w ogóle nie istnieje? Kto na tym zarobi, oczywiście poza dostawcami sprzętu, oprogramowania, wiedzy, szkoleń, itd.
Przejdź na górę strony

+Zacytuj post

Szybka odpowiedźOdpowiedz na ten tematRozpocznij nowy temat
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

REKLAMA
RSS Wersja bez grafiki Aktualny czas: 17 paź 2017 -09:52
Forum o energii atomowej. Elektrownia atomowa w Polsce - informacje, opinie, dyskusje. Argumenty za energją jądrową oraz argumenty przeciw takiej energii. Atom!
Lokalizacja EJ: Klempicz, Żarnowiec.